Scroll to top
© 2019, Tüm hakları saklıdır.
Paylaş

Doğa için sevgiyle çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için her zaman en kaliteli çözümler üretiyoruz.

Projeyi çizmeye başlamadan önce alan analizi yapıyoruz. Alan analizi yaparak projenin uygulanacağı alanın iklimine, konumuna, etrafındaki alanların durumuna ve hatta hakim rüzgar yönünü bile yani kısacası alanın fiziki özelliklerini inceleyip not alıyoruz.

Aldığımız notlarla birlikte işverenlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ortaya uygulanabilir bir proje çıkartıyoruz ve tabi ki şunu unutmamak gerekir proje son haline gelesiye kadar sürekli işverenlerimizle irtibat halinde kalarak gerekirse düzeltmeler yapıyoruz.

Proje çizimi tamamlandıktan sonra geriye uygulaması kalıyor. Kullanılacak malzemeler için tedarikçilerimizle iletişime geçiyoruz. Bu konuda da işverenimizin fikrini alıyor ve onun fikirlerine göre ilerliyoruz. Tedarikçilerimizle anlaşma sağladıktan sonra malzemelerin ne zaman elimizde olacağını öğrenerek sahada çalışacak alt ekiplerimiz ile birlikte koordine edip doğru bir zaman aralığı belirliyoruz.

Projenin uygulaması başladığında alt ekiplerin nasıl ve ne şekilde ilerlediğini sürekli gözlemliyoruz. Beklenmedik bir durumla karşıya karşıya gelirsek en doğru ve hızlı şekilde çözüme ulaşıyoruz.

Uygulama bittikten sonra işlem bitti diye düşünmeyin daha bunun bakımı da var ve en önemlisi de aslında budur. Çünkü genellikle işverenlerimizin ya bahçe bakımını üstlenecek vakitleri ya da bilgileri olmuyor. Endişelenmenize hiç gerek yok. Biz sizler için uyguladığımız alanın sorumluluğunu aynı heyecan ve titizlikle üstleniyoruz.

Bu yolculukta sizlere, yaşam alanlarınızın güvenli ellerde olduğunu göstermek ve hatırlatmak isteriz.

Sertifikalar

Atlas Peyzaj olarak yasal olarak zorunlu tüm sertifikalara (Büro Tescil ve Kalite) sahibiz. Ayrıca Peyzaj Mimarlığı Odası ve Mimarlar odası kaydımız da bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Oh, would I could describe these conceptions, could impress upon paper all that is living so full and warm within me, that it might be the mirror.

— Marco Guerra

Web Developer

Let's make something great

Found yourself in a wide entry with wainscots