Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/atlaspeyzaj.com/httpdocs/wp-content/themes/atlaspeyzaj/functions.php on line 73
Ne Yapıyoruz? – Atlas Peyzaj
Scroll to top
© 2020, Tüm hakları saklıdır.
Paylaş

Yeni bir proje oluşturun.

Proje Çizimi

Alanın fiziki özelliklerini ve tabiki müşterinin isteklerini de göz önünde bulundurarak öncelikle tüm bu faktörlere uygun bir taslak hazırlıyoruz. Hazırlanan taslak üzerinden müşterimiz ile birlikte tekrardan üzerinden geçerek projenin son halini ortaya çıkarıyoruz. Bu süreçte alana sürekli gidip değerlendirmeleri not alarak projeyi hem çevresine uygun bir şekilde hem de modern bir yaklaşımla üretmek için elimizden geleni yapıyoruz.

PROJENİZİ KONTROL ALTINDA TUTUYORUZ.

Uygulama Kontrolü

Çizdiğimiz projenin uygulama aşamasına geldiğimizde zaman bizler için çok önemlidir. Bütün materyalleri doğru zamanda uygulamamız gerekmektedir ve biz de bu detayı çok önemseyerek bütün projelerimizin uygulamasını planlı bir şekilde yürütüyoruz. Ekip arkadaşlarımızla uygulama aşamasında sürekli alana gidip projeye göre uygulanıyor mu diye kontrol ediyoruz ve her detayına özen gösteriyoruz.

Yeşil alanlarınızı sürekli koruyun.

Peyzaj Bakımı

Uygulama aşaması da bittikten sonra sıra bakıma geliyor. Özenle yapılan yeşil alanlarımızda eğer doğru zamanda doğru bakım uygulamaz isek bitkilerimiz de birer canlı olduğu için zamanla solabilir ya da kuruyabilirler. O yüzden biz müşterilerimize vakit kaybetmemeleri adına bu konuda yardımcı ouyoruz. Periyodik bakımı yıllık yaparak müşterilerimize her zaman bakımlı bir yeşil alan sunuyoruz.

Bitkilerinizi ölüme terk etmeyin.

Bitki Bakımı

Evinizde ya da bahçenizde bulunan bitkiler hastalanmış, solmuş ve kurumuş olabilir. Nasıl bakacağınızı ya da ne yapacağınızı bilemiyor ve bu duruma çok üzülüyor olabilirsiniz. Üzülmeyin! Bizler sizler için bitkilerinizi alıyor, bakımını yapıyor ve onları tekrar hayata döndürüyoruz.